توسعه و پیشرفت سایت شما

دغدغه ما هم هست

به بخش تولید محتوا وب‌کاوان خوش آمدید

هر سایت استاندارد، یک قسمت به نام وبلاگ داره. توی این قسمت، بهتره مطالبی منتشر بشه که برای مخاطب سایت، ارزشمند باشه و یکی از سئوالات اساسی اون رو پاسخ بده. بنابراین بعد از اینکه سایت راه‌اندازی شد، انتشار مقالات مناسب و حرفه‌ای، یکی از کارهای ضروریه و نباید فراموش بشه.

علاوه بر سایت، شبکه‌های‌اجتماعی هم به محتوا نیاز دارن. شما نمی‌تونید تنها با داشتن یک صفحه اینستاگرام و بدون هیچ محتوایی، انتظار معجزه و پیشرفت داشته باشید. البته نوشتن محتوای خوب مد مظره و منظور ما فقط نوشتن محتوا نیست.

محتوای خوب، چند تا مشخصه داره:

جذابه و مخاطب رو وابسته نگه ‌می‌داره

اصول نگارشی در اون رعایت شده

مفید نوشته شده و حرف تازه‌ای برای گفتن داره

یک نسخه کپی شده از مقاله‌های دیگر سایت‌ها نیست

برای موتورهای جستجو‌گر، بهینه‌سازی شده (سئو)

خیلی طولانی نیست و حوصله‌ رو سر‌نمی‌بره

حالا اگر از خودتون می‌پرسید که چطور محتوایی تولید و منتشر کنید که تمام خصوصیات بالا رو داشته باشه، ما شما رو راهنمایی می کنیم. برای تولید محتوا، دو راه پیشِ روی شماست:

راه اول: خودتون تولید محتوا کنید

پیشنهاد ما به شما: اگر دست به قلم هستید ، انجام این کار برای شما، نسبت به افرادی که عادت به نوشتن ندارن، راحت‌تره. برای اینکار، در ابتدا نیاز دارید که مطالعه خودتون رو در هر زمینه‌ای که می‌خواید بنویسید، بالا ببرید. مخاطب‌ها، سرمایه اصلی کسب‌و‌کار شما هستن و باید لحظات خوبی رو در سایت شما سپری کنن و در کنارش چیز‌های تازه یاد بگیرن. بنابراین، باید مفید بنویسید و نوشته شما دردی رو از مخاطب‌هاتون دوا کنه. همچنین بهتره با اصول درست‌نویسی و دستور‌زبان، آشنایی کامل داشته باشید. برای کسب تمام این مهارت‌ها، باید زمان نسبتاً زیادی رو صرف کنید و اصول تولید محتوا رو یاد بگیرید. یادتون باشه که نوشتن یک محتوای ضعیف، بیشتر از نداشتن محتوا،  به کسب‌و‌کار شما آسیب می‌زنه و اگر قراره محتوای نامناسب تولید کنید، بهتره به‌کل، اینکار رو فراموش کنید.

راه دوم: با محتوا‌نویس‌ها همکاری کنید

پیشنهاد ما به شما: اگر علاقه‌ای به نوشتن ندارید یا مشغله کاری‌تون اجازه نمی‌ده که محتوا تولید کنید، بهترین تصمیم همینه. همونطور که به نظر می‌رسه، این راه منطقی‌تر و بی دردسرتره. برای اینکار شما می‌تونید قسمت وبلاگ سایت‌تون رو یا مدیریت شبکه اجتماعی‌تون رو به دست وب‌کاوان بسپارید.

تیم متخصص تولید محتوای ما، با دانش کافی و تجربه‌ای که در این زمینه دارن، خیلی راحت اینکار را برای شما انجام می‌دن و شما می تونید نظاره‌گر پیشرفت سایت یا شبکه‌اجتماعی‌تون باشید.

در نهایت فراموش نکنید که تولید محتوای استاندارد برای سایت و شبکه‌اجتماعی، اهمیت زیادی داره و تأثیر مستقیم بر رشد و توسعه کسب‌و‌کارتون مي‌ذاره.

نکته آخر که خوبه بدونید: محتوا همیشه به صورت متنی نیست و می‌تونه بارگذاری عکس، ویدئو و فایل‌های چندرسانه‌ای هم باشه. استفاده از محتوای چندرسانه‌‌ای، تأثیر بیشتری روی مخاطب‌تون می‌ذاره و راه رو برای پیشرفت شما هموار می‌کنه.

چرا تولید محتوا با وب‌کاوان؟

  می‌تونید روی خلاقیت و ایده‌پردازی ما حساب کنید

  به فکر جیب شما‌ییم و نمی‌خوایم الکی هزینه کنید

  خوش‌قولیم و به زمان شما اهمیت می‌دیم

  یک تیم متخصص و تحصیل کرده داریم

اگر تصمیم دارید که از ما مشاوره بگیرید، نمونه‌کارهای ما رو ببینید و با ما همکاری داشته باشید، می‌تونید فرم مشاوره ما رو پر کنید و ما به زودی با شما تماس می گیریم. اگر هم زمان دارید و مایلید حضوری سؤالات‌تون رو بپرسید، ما منتظرتونیم.

مشاوره رایگان پکیج های طراحی سایت