۵ نکته مهم در رابطه با طراحی حرفه ای سایت املاک

طراحی سایت املاک : همه ما می­دانیم که وب­سایت­های املاک بخش حیاتی از کل چرخه فروش هستند. این بدان معنی است که طراحی حرفه ای سایت املاک شما، پایه و اساس اصلی کسب­وکار شما است. موثرترین وب­سایت­های املاک، اطلاعات را به صورت واضح و مختصر ارائه می­دهند.

ما بعد از تحقیقاتی که انجام دادیم، به 5 نکته اساسی در طراحی سایت املاک پی بردیم و می­خواهیم این نکات را در این مقاله به شما معرفی کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا در پایان شما نیز بتوانید وب­سایت حرفه­ای خود را راه بیندازید.

طراحی سایت املاک

  1. از وردپرس برای طراحی حرفه ای سایت املاک خود استفاده کنید

اولین نکته مهمی که در طراحی حرفه ای سایت املاک باید به آن دقت کنید، استفاده از وردپرس است. وردپرس نرم افزاری است که با استفاده از آن می­توانید به راحتی وب­سایت قدرتمند خود را راه بیندازید و هر زمانی که خواستید خیلی راحت سایت خود را ویرایش کنید. وردپرس یک پلت فرم قدرتمند، و انعطاف پذیر است که قابلیت استفاده آسان، به روز رسانی و ویرایش سایت را به کاربران خود ارائه می­هد. خوشبختانه، برای اینکه بتوانید از وردپرس استفاده کنید، نیازی به کدنویسی ندارید. با استفاده از نرم افزار وردپرس خیلی راحت و بدون نیاز به کدنویسی می­توانید سایت حرفه­ای املاک خود را راه بیندازید.

  1. بر روی کیفیت تمرکز کنید

در سال 2018 اطلاعات بیش از حد مردم را بمباران کرد. برای اینکه یک وب­سایت قدرتمند داشته باشید، تمبر روی کیفیت تمرکز کنید. یک وب­سایت دارای پنج صفحه با محتوای با کیفیت نسبت به یک وب سایت حاوی 20 صفحه اطلاعات عمومی و یک وبلاگ خالی و استفاده نشده، بسیار موثرتر است.

در وب­سایت خود مطالب مفید در مورد کسب­وکار خود را قرار دهید، به هیچ عنوان به سراغ مطالب بی فایده­ای نروید که تنها فضای وب­سایت شما را اشغال می­کنند. اگر شما بتوانید اطلاعات واقعا مفید برای مشتریان بالقوه در بازار خاص خود ارائه کنید، مشتریان بیشتری به سمت وب­سایت شما جذب می­شوند.

  1. وب­سایت شما باید نماینده کسب­وکار شما باشد

مورد بعدی که باید به آن توجه کنید این است که وب­سایت شما باید بلافاصله بگوید که کسب­وکار شما چیست و چه خدماتی ارائه می­دهید. پیام­های صفحه اصلی وب­سایت شما باید مستقیم، قدرتمند و دقیق باشند. مطمئن شوید که محتوای وب­سایت شما به وضوح نشان می­دهد که شما یک مشاور املاک هستید.

اگر مطالب وب­سایت شما واضح باشند و سریع به مشتری بگویند که کسب­وکار شما چیست، به مشتریانی که وارد وب­سایت شما می­شوند کمک می­کن تا بفهمند که کسب­وکار شما به طور مستقیم با نیازهای آنها مرتبط است. در غیر این صورت، اگر کاربران به وب­سایت شما بیایند و با مطالب بسیار زیادی رو به رو شوند که نمی­دانند آنها چه ربطی به یکدیگر و نیز به نیازهای خود کاربران دارند، بلافاصله از وب­سایت شما خراج می­شوند و به سراغ سایت دیگری می­روند، که این امر به هیچ عنوان نمی­تواند به نفع کسب­وکار شما باشد.

. مشاور املاک با مردم سروکار دارد

چهارمین مورد در رابطه با طراحی سایت حرفه ای املاک، این است که بدانید کار شما با مردم سروکار دارد. مشاورین املاک بزرگ می­دانند که فروش به طور مستقیم با مردم ارتباط دارد. هدف وب­سایت شما برقراری ارتباط با مشترین شما است.

بنابراین، باید بدانید که هدف شما از طراحی وب­سایت برای کسب­وکار خود چیست، مخاطبین شما چه افرادی هستند و به چه افرادی چه خدماتی می­خواهید ارائه دهید. اگر به این مسائل دقت کنید، به راحتی می­توانید یک وب­سایت کارآمد راه بیندازید که کسب­وکار شما را به مخاطبین خود معرفی می­کند و می­توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

  1. فهرست وب­سایت­های املاک، رقابتی هستند

طراحی سایت املاک : وب­سایت شما بخشی از موتور رشد کسب­وکار شما است، اما به هیچ عنوان یک تکه چوب جادویی نیست. بنابراین، سعی کنید مواردی را که می­خواهید در وب­سایت خود بگنجانید، به صورت کاملا رقابتی فهرست­بندی شوند. یکی از مواردی که می­تواند در فهرست­بندی رقابتی حائز اهمیت باشد، ارجح دانستن کیفیت نسبت به کمیت مطالب است.

  1. اطمینان حاصل کنید که وب­سایت شما به سرعت بارگیری می­شود

طراحی سایت املاک : صفحه­ای که با سرعت خیلی پائین بارگذاری شود، نمی­تواند کاربران را به خود جذب کند و آنها خیلی سریع این صفحه را ترک می­کنند. اگر وب­سایت شما سرعت بارگذاری کافی را نداشته باشد، نه تنها کاربران سایت شما را ترک خواهند کرد، بلکه گوگل نیز همین کار را می­کند. یک ابزار فوق العاده کارآمد که شما می­توانید با استفاده از سرعت سایت خود را بالا Google’s PageSpeed Insights است.

این ابزار وب­سایت شما را به طور کامل تجزیه و تحلیل می­کند، و برای شما امتیازی بین 0 تا 100 تعیین خواهد کرد. این کار به طور کامل همه موارد درست و غلط وب­سایت شما را مشخص می­کند و می­تواند به شما در اصلاح و بهبود عملکرد سایت خود کمک کند.

  1. وب­سایت خود را به روز رسانی کنید

به روز رسانی وب سایت (از جمله پست­های وبلاگ) به شما کمک می­کند تا در رتبه بندی گوگل امتیاز بهتری دریافت کنید. در حالی که ممکن است شما بخواهید هر چند ماه یک بار وب­سایت خود را به روز رسانی کنید، به روز رسانی پست­های وبلاگ به صورت هفتگی می­تواند بهترین راه برای دریافت امتیاز بالا از گوگل باشد.

همینطور به یاد داشته باشید که به روز رسانی به طور منظم از دیدگاه بازاریابی نیز می­تواند مفید باشد: “توصیه می­شود وب­سایت خود را چه از نظر تصاویر آن و چه از نظر محتوا به طور مرتب به روز رسانی کنید.

به سفر خریدار فکر کنید. یک مشتری کسب­وکار شما را بر اساس معرفی یا جستجو در گوگل انتخاب می­کند. بدون شک این مشتریان چند بار به وب­سایت شما سر می­زنند تا فعالیت و محتوای تازه و به روز شده را مشاهده کنند. اگر ببینند که به عنوان مثال در طی دو هفته هیچ تغییری در وب­سایت شما رخ نداده است، به سراغ سایت دیگری می­روند که فعالیت بیشتری داشته باشد.” وب­سایت شما باید یک نماینده فعال از کسب­کار شما باشد.

درست است که می­توانید با افزودن و به روز کردن مطالب قبلی، سایت خود را به روز رسانی کنید، اما آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده­اید که می­توانید با افزودن عکس­هایی از مشتریان راضی و خوشحال خود، وب­سایت خود را کارآمدتر کنید یا خیر؟ خب، بدون شک این تصاویر می­توانند کمک بزرگی ب جذب مشتری کنند.

سخن آخر

7 نکته اساسی در مورد طراحی حرفه ای سایت املاک ارائه شده در این مطلب می­تواند به شما در راه اندازی وب­سایت کارآمد خود کمک کند. با خواندن این موارد، خیلی سریع به سراغ راه اندازی وب­سایت خود بروید و مطمئن باشید که حتما موفق خواهید شد.